Gumová manžeta nájezdové brzdy
Pro nájezdové zařízení podvozku AKS
Okenní vzpěra klick-klack
pro Typ: S3, S4, S5
orientace: vlevo
Typ: VAM 300
pro typ: S3, S4, S5
rok výroby: - 2014
mřížka: 2 x
délka: 6,4 cm
Okenní vzpěra klick-klack
pro Typ: S3, S4, S5
Pro nájezdové zařízení podvozku AKS
Levná, ale efektivní ochrana proti krádeži. Každý z nich má 2 tlačítka.
Různé druhy.
Pro karavany a obytné vozy, pokrývá běhoun i přední část pneumatiky a chrání ji před UV zářením a teplem. Ochranný kryt lze připevnit k podlaze pomocí 2 integrovaných ok.
Termozákryt pro Renault Master od 04/2010
Univerzální vlnovec ø 55/45 x 100 mm – 4 záhyby
Ochrana při připojení. Udržuje hodnotu vašeho vozu, když jej spárujete. Lze dovybavit mnoha spojkami AL-KO.
K AK7,10/2,252,160,300
Příslušenství pro tažnou spojku.
Univerzální vlnovec ø 55/65 x 110 mm – 5 záhybů
Sada rukojeti se čtvercovou konzolou o průměru 7 mm.
Polyfix, systém rychlé montáže. Západky a stojany lze připevnit k předem sestaveným adaptérům na okno pomocí Polyplastu bez šroubů.
Vystavovatelé oken z plastu mají rozteč otvorů 20 mm na tabuli a 25 mm na rámu. Se západkou.
Polyfix, systém rychlé montáže. Západky a vystavovatele lze připevnit k předem sestaveným adaptérům na okno pomocí Polyplastu bez šroubů.
Určené pro střešní otvory o rozměrech 280 x 280 mm, Micro Heki je nejmenší střešní okno řady Dometic. Elegantní vnitřní rám integruje volitelnou skládanou zatemňovací clonu a síť proti hmyzu, které lze podle potřeby nastavit samostatně.
Dvojitá vodováha se svislými lahvičkami.